Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies, zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies w naszej Polityce prywatności i plików cookies.
Pozostałe
Pozostałe
View Left Column

Jest 391 produktów.

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog

Aktywne filtry

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
  • Nowy
    Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
    Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
    • Nowy
      Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
      Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)
      • Nowy
        Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
        Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)
        • Nowy
          Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
          Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
          • Nowy
            Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
            Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
            • Nowy
              Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
              Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
              • Nowy
                Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
                Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
                • Nowy
                  Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
                  Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)
                  • Nowy
                    Pigtail optyczny jednomodowyZłącza: ST/UPCStandard: G657A2Średnica kabla: 0.9 mmDługość kabla: 1 m
                    Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)
                    • Nowy
                      Pigtail optyczny jednomodowyZłącza: ST/UPCStandard: G657A2Średnica kabla: 0.9 mmDługość kabla: 1 m
                      Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)
                      • Nowy
                        Element łączy dwa złącza SC/APC simplex w jedno złącze SC/APC Duplex.
                        Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)
                        • Nowy
                          Element łączy dwa złącza SC/APC simplex w jedno złącze SC/APC Duplex.
                          Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)
                          • Nowy
                            Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FCTyp włókna: Wielomodowy
                            Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)
                            • Nowy
                              Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FCTyp włókna: Wielomodowy
                               Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                              • Nowy
                                Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                 Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                                • Nowy
                                  Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                   Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                                  • Nowy
                                    Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: LC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                     Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                                    • Nowy
                                      Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: LC/APCTyp włókna: Jednomodowy