Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies, zapoznaj się z zasadami wykorzystywania plików cookies w naszej Polityce prywatności i plików cookies.
Przełączniki
Przełączniki
View Left Column

380 Artikel gefunden

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog

Aktive Filter

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/UPC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
  • Neu
    Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
    Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/UPC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
    • Neu
      Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
      Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/APC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
      • Neu
        Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
        Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/APC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
        • Neu
          Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
          Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/UPC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
          • Neu
            Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
            Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/UPC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
            • Neu
              Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
              Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/APC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
              • Neu
                Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
                Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec LWL-Schnellverbinder SC/APC | Singlemode-| 3,0 mm (0NC)
                • Neu
                  Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
                  Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)Qoltec Fiber Optic Pigtail ST/UPC | Singlemode-| OD0.9-| G657A2 | 1 m (0NC)
                  • Neu
                    Pigtail optyczny jednomodowyZłącza: ST/UPCStandard: G657A2Średnica kabla: 0.9 mmDługość kabla: 1 m
                    Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)Qoltec Fiber Optic Pigtail ST/UPC | Singlemode-| OD0.9-| G657A2 | 1 m (0NC)
                    • Neu
                      Pigtail optyczny jednomodowyZłącza: ST/UPCStandard: G657A2Średnica kabla: 0.9 mmDługość kabla: 1 m
                      Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Clip für SC/APC-Steckverbinder (0NC)
                      • Neu
                        Element łączy dwa złącza SC/APC simplex w jedno złącze SC/APC Duplex.
                        Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Clip für SC/APC-Steckverbinder (0NC)
                        • Neu
                          Element łączy dwa złącza SC/APC simplex w jedno złącze SC/APC Duplex.
                          Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)Qoltec LWL-Steckverbinder FC | Multimode-| 3,0 mm | | Montagesatz 200 Stück Referenz (0NC)
                          • Neu
                            Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FCTyp włókna: Wielomodowy
                            Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)Qoltec LWL-Steckverbinder FC | Multimode-| 3,0 mm | | Montagesatz 200 Stück Referenz (0NC)
                            • Neu
                              Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FCTyp włókna: Wielomodowy
                               Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)Qoltec LWL-Steckverbinder FC/APC | Singlemode-| 3,0 mm | | Montagesatz 200Stk. (0NC)
                              • Neu
                                Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                 Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)Qoltec LWL-Steckverbinder FC/APC | Singlemode-| 3,0 mm | | Montagesatz 200Stk. (0NC)
                                • Neu
                                  Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                   Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)Qoltec LWL-Steckverbinder FC/PC-| Singlemode-| 3,0 mm | | Montagesatz 200Stk. (0NC)
                                  • Neu
                                    Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: LC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                     Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)Qoltec LWL-Steckverbinder FC/PC-| Singlemode-| 3,0 mm | | Montagesatz 200Stk. (0NC)
                                    • Neu
                                      Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: LC/APCTyp włókna: Jednomodowy